GRG

Smycz z 2 karabińczykami

Smycz z dwoma karabińczykami doskonale sprawdzi się w czasie konfernecji. Służy do przyczepienia specjalnego identyfikatroa z dwoma otworami dzięki czemu nie obraca się i jest cały czas widoczny. Smycz dostępna w szerokościach 10 - 30 mm i może być zakończona dowolnym rodzajem karabińczyków. Możliwość wykonania także smyczy podwójnej naszywanej. Metoda nadruku - sublimacja fullcolor.

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.