GRG

Taśma z nadrukiem

Produkujemy taśmę pod smycze naszywane lub smycze bez nadruku. Na taśmie można wykonać nadruk sublimacyjny, sitorduk bądź flex.

Taśma z nadrukiem jak i taśma podwójna naszywana barwiona jest techniką sublimacji. Pozwala ona na otrzymanie bardzo trwałych nadruków odpornych na ścieranie. Taśmy te najczęściej stosowane są do różnego rodzaju przywieszek jak medale, identyfikatory; taśmy zdobnicze odzieżowe; taśmy do samodzielnej produkcji smyczy reklamowych.
 
Standardowo taśma występuje w szerokościach 10, 15, 20, 25, 30 mm, jako producent taśmy reklamowej możemy wyprodukować inne szerokości na indywidualne zamówienie. Taśmy mogą być różnej długości, standardowo tniemy ją na 80 - 100cm, możemy ją jednak przyciąć na dowolną długość zgodnie z Państwa życzeniem. Taśma może zostać również niepocięta, ze względów technologicznych mogą wówczas wystąpić starty ok. 3% zamówienia. Taśma może być jedno lub obustronnie zadrukowana.

Parametry

szerokość
10, 15, 20, 25, 30 mm (inne szerokości na indywidualne zamówienie.)
długość
według projektu
nadruk
pełen kolor
termin realizacji
2-7 dni

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.