GRG

Smycze reklamowe

Smycz reklamowa z nadrukiem to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, który z powodzeniem zaprezentuje wizerunek Twojej firmy. Smycze z logo nadają się na konferencje, imprezy, eventy, wydarzenia sportowe. Dzięki praktycznemu zastosowaniu smycz eksponowana jest w widocznych miejscach. Noszona na szyi pozwala przypiąć identyfikator, klucze lub telefon, które zawsze będą pod ręką. Smycz z nadrukiem to także świetny upominek wręczany w konkursach szkolnych czy też wydarzeniach organizowanych przez Twoją firmę. Smycze wykonujemy na produkowanych przez nas taśmach, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość produktu. Stosujemy metodę nadruku sublimacyjnego, nadruk jest pełnokolorowy i bardzo trwały - nie wyciera się podczas jej użytkowania. Smycz reklamowa może być zakończona dowolnym elementem. Smycz występuje w szerokościach 10, 15, 20, 25, 30 mm. Może być jedno lub dwustronna.

Jako producent smyczy reklamowych, gwarantujemy doskonała jakość, szybkie terminy realizacji a także duże rabaty dla agencji reklamowych.

Parametry

szerokość smyczy
10, 15, 20, 25, 30 mm
długość
dowolna
zakończenie
dowolna konfiguracja
nadruk
sublimacja, full color

 

Smycze bez przesunięć

Istnieje możliwość zamówienia smyczy pasowanych bez przesunięć i cięć po logotypach.
 

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.