GRG

Smycze breloki

Brelok z nadrukiem to krótka smycz wykonana z taśmy poliestrowej, która z jednej strony zakończona jest kółkiem do którego przypinamy np. klucze, natomiast z drugiej możemy użyć dowolnego zakończenia, które ułatwi przyczepienie breloka do spodni, torby czy plecaka. Niewielkie gabaryty sprawiają że jest on świetną alternatywą dla tradycyjnych smyczy. Nie zajmuje wiele miejsca, a z pewnością ułatwi znalezienie kluczy. Brelok z nadrukiem doskonale sprawdzi się jako promocja Państwa firmy, takiego gadżetu nikt nie wyrzuca w kąt.  

Breloki dostępne są zarówno na pojedynczej jak i podwójnej naszywanej taśmie. Brelok na taśmie pojedynaczej dostępny jest w następujących szerokościch: 10, 15, 20, 25, 30 mm, natomiast brelok naszywany: 10/15, 15/20, 20/25 mm. Brelok może być dowolnej długość oraz posiadać dowolne zakończenia. Na wybranych zakończeniach możemy wykonać dowolny grawer (opcja dodatkowo płatna).
konfiguracja
dowolne zakończenia
nadruk
sublimacja, fullcolor
szerokość
10, 15, 20, 25, 30 mm
długość
dowolna

 

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.
 

Przykładowe konfiguracje


 

Nasze realizacje

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.