GRG

Smycze ekskluzywne

Smycze ekskluzywne wykonywane są z najwyższej jakości taśm sublimacyjnych pojedynczych lub naszywanych. Smycze te mają funkcjonalne zakończenia na których istnieje możliwość wykonania wysokiej jakości graweru laserowego. Wysokiej jakości smycz wyróżnia się na tle innych tego rodzaju produktów, dzięki czemu podnosi on prestiż firmy.


Smycze na zwykłej taśmie dostępne w szerokościach 10,15, 20, 25 i 30 mm. Smycze naszywane dostępne w szerokościach 10/15, 15,20 i 20/25 mm.

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.