GRG

Przygotowanie projektu na smycze

Jeżeli nie mają Państwo możliwości wykonania projektu samodzielnie, możemy przygotować go za Was. Koszt to: 20 - 150 zł + VAT. Koszt jest jednorazowy i niezależny od ilości zamawianych smyczy. Powyżej 1500 sztuk projekt wykonamy GRATIS. Do wykonania projektu niezbędne są materiały które proszę przesłać na adres email: grg@reklamowesmycze.pl (logotypy - najlepiej grafika wektorowa), oraz króki opis co powinno znajdować się na projekcie. Jeśli nie posiadają Państwo żadnych materiałów sami zaprojktujemy smycz. Projekt przekazujemy do akceptacji w ciągu 1 - 2 dni roboczych.
 

Jak przygotować samodzielnie projekt

Akceptujemy projekty w skali 1:1 w formacie wektorowym (*.cdr v.9.0, *.eps, *.wma, *.ia, *.cmx). Smycz musi być zaprojektowana na całą swoją długość dla obydwu stron nadruku. WAŻNE! teksty oraz logotypy muszą być zamienione na krzywe.
Kolory należy podać zgodnie z wzornikiem kolorów Pantone Matching System dla papierów powlekanych (UWAGA! kolory po nadrukowaniu mogą odbiegać +/-1 ton od kolorów z wzornika - należy zwrócić wagę, że kolory Pantone wyświetlane na ekranie monitora, także często znacznie odbiegają od ich wyglądu we wzorniku). Kolory powinny być nadane odpowiednim elementom bezpośrednio w pliku, a także opisane obok niego lub w mailu. Jeżeli w projekcie zgodność kolorystyczna z paletą jest ważna zalecamy wykonanie "testu" (sztuki testowej). Jeżeli w projekcie wykorzystana jest mapa bitowa (np. zdjęcie) to konieczne jest zatwierdzenie wydrukowanego testu przez zlecającego. Mapy bitowe w projekcie proszę przesyłać w palecie kolorystycznej RGB.
Maksymalne wysokości logotypów dla poszczególnych szerokości smyczy:
  • taśma 25 mm - 20 mm
  • taśma 20 mm - 16 mm
  • taśma 15 mm - 11 mm
  • taśma 10 mm - 8 mm
Do zaszycia smyczy potrzebujemy trochę miejsca - grafika umieszczona w tych miejscach po zszyciu może być nie widoczna.
Standardowe długości smyczy to:
  • długość taśmy dla smyczy bez końcówki to 94 cm
  • długość taśmy dla smyczy z końcówką to 84 cm + 17 cm końcówka
  • możliwe jest wykonanie smyczy o innej długości

Aby ułatwić pracę, zachęcamy do pobrania naszych makiet.
 

Sztuki testowe

Test płatny 25 zł + VAT.
Sam wycinek GRATIS + transport 16 zł netto.
Istnieje możliwość przesłania zdjęcia bądź skanu taśmy do akceptacji.
UWAGA! Ewentualne reklamacje związane z projektem lub kolorem nie będą uwzględniane, jeżeli dla zlecenia nie był wcześniej wykonany test. Jeżeli po wykonanym teście nastąpi zmiana w projekcie, wówczas koszt próby nie zostnie odliczony lub zostanie odliczony częściowo.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.