GRG

Smycze naszywane - podwójne

Smycze reklamowe naszywane to specjalny rodzaj smyczy która skłąda sie z dwóch warstw. Górna to warstwa poliestrowa jak w przypadku tradycyjnej smyczy z nadrukiem sublimacyjnym, spodnia warstwa to grubsza kolorwa taśma bez nadruku. Obie taśmy są ze sobą zszyte. Smycz jest bardzo wytrzymała, a kolorwa taśma doskonale może podkreślić grafikę prezentowaną na smyczy.
Istenie możliwość nadruku na spodniej taśme - opcja dodatkowo płatna.

Jako producent smyczy naszywanych, gwarantujemy doskonałą jakość, szybkie terminy realizacji a także duże rabaty dla agencji reklamowych.

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.