GRG

Smycze ekologiczne eco

Smycze ekologiczne wykonujemy wyłącznie z materiałów biodegradowalnych. Smycze ekologiczne pozwalają na połączenie troski  o środowisko naturalne z trwałością i wysoką jakością taśmy.

Smycze z recyclingu PET mogą być gładkie lub prążkowane. Logo możemy wydrukować metodą sublimacji, sitodruku lub offset.

Smycze bambusowe to smycze ekologiczne wykonane z włókien bambusa. Cechuje je delikatna taśma, mogą być znakowane sitodrukiem lub offsetem.

Smycze ekologiczne z kukurydzy. Taśma wykonana jest z PLA - polimeru z grupy poliestrów alifatycznych, który jest w pełni biodegradowalny. PLA wytwarzany jest z odnawialnych surowców naturalnych takich jak mączka kukurydziana. Smycze z kukurydzy są zawsze w kolorze białym. Logo na smyczy z taśmy kukurydzianej możemy nadrukować technologią sitodruku lub offsetem.

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.