GRG

Mata wejściowa wycieraczka

Mata wejściowa, wycieraczka, dywanik pod drzwi. Dywanik świetnie sprawdza się w każdym domu. Dowolny, pełnokolorowy nadruk dopełni wystrój wnętrza.
Dywanik pokojowy z nadrukiem
Dywaniki występują w dwóch rozmiarach, 90 x 60 cm oraz 75 x 45 cm. Na dywnaiku wykonujemy nadruk metodą sublimacji, która gwarantuje doskonałą jakość oraz wytrzymałość dywanika. Spodnia warstwa wykonana jest z gumy antypoślizgowej, która zapobiega przesuwaniu się dywanika.

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.
Powrót do listy

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.