GRG

Dywaniki łazienkowe

Dywanik łazienkowy to nieodłączny element każdej łazienki. Dzięki indywidualnemu nadrukowi będzie idealnie komponował się z każdym wnętrzem.
Dywanik łazienkowy z nadrukiem ​Dywanik łazienowy występuje w dwóch rozmiarach, 88 x 59 cm oraz 75 x 45 cm. Dywanik posiada zaokrąglone narożniki, od spodu pokryty jest gumą antypoślizgową, która zapodbiega przesuwaniu się dywanika.

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.

Powrót do listy

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.