GRG

Śliniaczki

Śliniak biały z możliwością wykonania dowolnego rozmiaru z dowolnym nadrukiem sublimacyjnym. Efektowny i praktyczny upominek dla rodziców i ich najmłodszych pociech. Miękkie wykończenie, antystatyczny i antyalergiczny materiał.

Parametry

kolory oblamowań
czerwony, niebieski, żółty
max. nadruk
20 x 20 cm

Rodzaj nadruku

Sublimacja to nadruku najlepszej jakości. Technologia pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny. Nadruku nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi. Proszę pamiętać, że kolory, barwa, nasycenie mogą różnić się w pewnym stopniu od przysłanych zdjęć.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.