GRG

Leżaki dziecięce

Klasyczny leżak plażowy z dowolnym nadrukiem w mniejszym rozmiarze. Idealny dla dzieci.

Leżaki wykonane są z drewna litego twardego (buk) 1 klasy posiadają trójstopniową regulacje nachylenia oraz zabezpieczenia przed samoczynnym złożeniem, posiadają również atest i jest to produkt reklamowy. Dopuszczalne obciążenie do 110kg. Wykonane są według norm PN/EN.

Wymiary

po złożeniu
 970 x 460 mm
pole nadruku
 800 x 310 mm

Parametry:

  • leżak posiada 3 stopniową regulację oparcia oraz dodatkowo specjalne zabezpieczenie przed niekontrolowanym złożeniem
  • drewniana konstrukcja z polskiego drewna bukowego wraz z dokładnym oszlifowaniem i zaokrągleniem krawędzi
  • drewno leżakowe bez sęków o stałym stopniu wilgotności
  • listewki posiadają przekrój 3,5 cm i są połączone za pomocą nitów (nie śrub!) co zapobiega rozkręcaniu i obluzowywaniu podczas użytkowania

Rodzaj nadruku

Sublimacja to nadruku najlepszej jakości. Technologia pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny. Nadruku nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi. Proszę pamiętać, że kolory, barwa, nasycenie mogą różnić się w pewnym stopniu od przysłanych zdjęć.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.