GRG

Kubek z białym wnętrzem

Kubek reklamowy z nadrukiem to jeden z najbardziej rozpoznawalnych gadżetów promocyjnych. Kubek należy do przedmiotów codzinnego użytku zarówno w pracy jak i w domu, a dzięki dużej powierzchni reklamowej stanowi doskonałą formę reklamay. Kubek z nadrukiem to także idealny prezent. Posiadamy najwyższej jakości kubki ceramiczne na których wykonujemy pełno kolorowy nadruk sublimacyjny, odporny na zmywanie. Nie masz pomysłu na wymarzony kubek? Chętnie podejmiemy się stworzenia grafiki specjalnie dla Ciebie.

Parametry

metoda nadruku
nadruk sublimacyjny
wysokość
100 mm
średnica
60 mm
pojemność
330 ml
pole nadruku
190 x 90 mm

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.