GRG

Kubek magiczny

Kubek magiczny na każdą okazję! Unikalna technologia nadruku sprawia że obrazek na kubku pojawia się dopiero gdy wleje się do niego gorącą kawę lub herbatę. Pod wpływem temperatury na powierzchni kubka pojawi się zdjęcie lub indywidualna grafika. Po wystygnięciu, kubek ponownie powraca do pierwotnego koloru.

Dostępne kolory

  • czarny
  • pomarańczowy
  • czerwony
  • zielony

Parametry

metoda nadruku
nadruk sublimacyjny
wysokość
100 mm
średnica
60 mm
pojemność
330 ml
pole nadruku
190 x 90 mm

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.