GRG

Koszulka damska

Koszulka damska z nadrukiem doskonale sprawdzi się jako koszulka reklamowa dla Twojej firmy. Umieść na niej firmowe logo, hasło reklamowe lub dowolną grafikę a stanie się świwtnym gadżetem reklamowym, upominkiem bądź odzieżą pracowniczą. Produkowane przez nas koszulki są trwałe a nadruk niewyciera się, dzięki czemu koszulki mogą być wykorzystywane na codzień. Elementy graficzna nanoszone są z przodu lub na plecach, możliwe jest także wykonanie nadruku na rękawakch. 

Parametry

gramatura w g/m²
140 g/m²
skład
100% poliester
pielęgnacja
pranie do 40°C, prasowanie
kolor
biały
rozmiary
XS, S, M, L, XL, XXL
nr art.
BCTW063
nr producenta
TW063


Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.
Powrót do listy

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.