GRG

​Foto poszewki

Upominek, który zadowoli każde gusty. Antyalergiczna i miękka poszewka na podusie będzie nie tylko ozdobą w pokoju, ale także praktycznym upominkiem. Możliwość zakupienia na poszewkę jasia .Materiał : satyna.  Istnieje możliwość nadruku dwustronnego.

Wymiar poszewki: 40x40cm
Wymiar nadruku max: 40x40cm

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to nadruku najlepszej jakości. Technologia pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny. Nadruku nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi. Proszę pamiętać ,że kolory ,barwa ,nasycenie mogą różnić się w pewnym stopniu od przysłanych zdjęć.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.