GRG

Podstawy do masztów

 • PłytaKwadratowe płyty wykonane z ciężkiego żeliwa będą idealną bazą i stabilizacją dla każdej flagi. Płyta posiada otwory pozwalające na przytwierdzenie bazy za pomocą szpilek np. do trawnika. Wydrążona rączka ułatwia przenoszenie. W standardzie płyta dostarczana jest z trzpieniem, który może zostać wymieniony na rotator.

  Dostępne warianty:
  4 kg - 30×30 cm
  6 kg - 35×35 cm
  8 kg - 37×37 cm
  12 kg - 45×45 cm
 • Płyta z gumowymi nóżkamiGumowe nóżki będą szczególnie użyteczne w przypadku prezentacji wewnątrz budynków i na chodnikach. Dzięki ich użyciu podstawa stoi stabilnie i nie ślizga się na płaskich powierzchniach.

  Dostępne warianty:
  4 kg - 30×30 cm
  6 kg - 35×35 cm
  8 kg - 37×37 cm
  12 kg - 45×45 cm
 • Krzyżak płaskiMetalowa podstawa składająca się z dwóch podłużnych elementów, po złożeniu mająca kształt krzyża. Do użytkowania na podłożu płaskim lub miękkim. Podobnie jak płyty, może zostać przytwierdzona za pomocą szpilek. Podstawa może zostać dodatkowo obciążona sakwą wodną.
 • Krzyżak rurkiPodstawa rurkowa to eleganckie mocowanie flag przeznaczone przede wszystkim do wnętrz. Użyta na zewnątrz, powinna zostać dodatkowo obciążona sakwą wodną.
 • Sakwa wodnaOkrągła sakwa wodna służąca do dodatkowego obciążenia podstaw. Po napełnieniu wodą osiąga wagę nawet do 10 kg. Sprawdza się szczególnie w przypadku wysokich flag.
 • Kontener wodnyJeden z naszych bestsellerów wśród podstaw. Zbiornik wykonany z grubego plastiku z otworem zaciskowym na maszt. Pusta podstawa waży zaledwie 0,40 kilograma, ale po wypełnieniu wodą może osiągnąć wagę nawet do 20 kg.
 • AutobazaMetalowa podstawa przeznaczona dla salonów i komisów samochodowych. Jest to podstawa najazdowa, pod koło samochodowe. Baza standardowo dostarczana jest z pinem do masztu, opcjonalnie można zastosować rotator.
 • BagnetZdecydowany bestseller wśród podstaw mocujących maszty do miękkiego podłoża. Bagnet wykonany jest ze stali nierdzewnej i wyposażony jest w rotator.
 • Bagnet podwójnyUdoskonalona wersja Bagnetu. Podstawa posiada dodatkowy wbijak, który zapobiega obracaniu się Bagnetu i jego destabilizacji.
 • DrylPodstawa Dryl sprawdzi się do mocowania masztów do powierzchni trawiastych i piaskowych. Posiada praktyczne, rozkładane rączki, które pomogą przykręcić podstawę do podłoża. Wykonana z tworzywa sztucznego. Posiada rotator.
 • RotatorWykonany ze stali nierdzewnej Rotator jest świetnym zastępstwem do standardowych trzpieni zastosowanych w takich podstawach jak: płyty, krzyżak płaski, auto baza. Dzięki użyciu Rotatora, maszt będzie swobodnie obracał się, zgodnie z kierunkiem wiatru.
 • Rotator 45Baza Rotator 45 st. służy do mocowania masztów do ściany. Posiada cztery otwory, przez które należy przykręcić śruby do umieszczonych w ścianie korków rozporowych. Zestaw nie zawiera kołków i śrub mocujących.
 • Torba premium do flag - krótka (100 cm)Torba do masztów flagowych, wykonana z bardzo mocnego materiału typu canvas. Jest doskonałym uzupełnieniem flagi dla klientów bardziej wymagających. Pomieści złożony maszt i flagę. Długość torby: 100 cm.

  Torba przeznaczona dla poniższych masztów:
  - STANDARD rozmiar S (290 cm)
  - STANDARD rozmiar M (350 cm)
  - PRO rozmiar M (340 cm)
  - Twister STANDARD rozmiar M
 • Torba premium do flag - długa (120 cm)Torba do masztów flagowych, wykonana z bardzo mocnego materiału typu canvas. Jest doskonałym uzupełnieniem flagi dla klientów bardziej wymagających. Pomieści złożony maszt i flagę. Długość torby: 120 cm.

  Torba przeznaczona dla poniższych masztów:
  - STANDARD rozmiar L (450 cm)
  - STANDARD rozmiar XL (550 cm)
  - PRO rozmiar S (290 cm)
  - PRO rozmiar L (450 cm)
  - PRO rozmiar XL (560 cm)
  - Twister STANDARD rozmiary S, L i XL
  - Twister SHARK FIN wszystkie rozmiary
Powrót do listy

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.