Aktualnie znajdujesz się tutaj: » Koszulki

Koszulki

Odlotowy sposób na prezent na każdą okazje oraz super gadżet reklamowy dla firm !

MAX POLE NADRUKU :
FORMAT A3
FULL KOLOR FOTO

Wykonane z nowoczesnego, miękkiego materiału o podwyższonej trwałości. Posiadają warstwę 100% bawełny wewnątrz i fibrynę poliestrową na zewnątrz dzięki czemu ciało oddycha. Wyglądają bardzo atrakcyjnie z nadrukowanym zdjęciem. Idealny gadżet dla twojej firmy.
Możliwość nadruku dwustronnego . Max wielkość nadruku format A3. Koszulki są koloru białego.

Rozmiarówka:

S M L XL XXL


Rodzaj nadruku:
Sublimacja to nadruku najlepszej jakości. Technologia pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny. Nadruku nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi. Proszę pamiętać ,że kolory ,barwa ,nasycenie mogą różnić się w pewnym stopniu od przysłanych zdjęć

Duże rabaty przy zamówieniach hurtowych


Jak przesłać projekt:
Zdjęcia albo grafika musi być przygotowana w rozmiarze wielkości max formatu A3 .Format jpg, corel , fotoshop, eps . Im lepsza rozdzielczość tym lepszy efekt. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy do wyboru ramki (najlepiej otwierać w internet EXPLORER) do wyboru mają Państwo ok 1500szt. Ramek podzielonych w różnych kategoriach.

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ SUPER RAMKI!

Przykładowy produkt

koszulka1


NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

koszulka77
koszulka_55
koszulka_3
koszulka_444
koszulka_6koszulka_666


Tagi: koszulka z nadrukiem

<<  POWRÓT                     ↑ DO GÓRY